postheadericon Suknia ślubna w rozmiarze XXL

suknia-ślubna-xxlPełniejsze kształty nie powinny odbierać nam poczucia atrakcyjności i kobiecości. Taka zasada powinna obowiązywać w każdej sytuacji. Nieważne czy szukasz stroju do pracy czy też na zwykłe wyjście z przyjaciółmi. Zawsze i w każdym momencie Twój strój powinien sprawić, że będziesz nie tylko się czuła ale i wyglądała naprawdę dobrze.

Marzeniem większości z nas kobiet – jest stanięcie na ślubnym kobiercu. Największym problemem jest wówczas wybór właściwej kreacji. Suknia ślubna dla puszystej Panny Młodej – podobnie jak dla szczupłej – musi być przede wszystkim dopasowana do jej wzrostu i rodzaju sylwetki. W przeciwnym razie spełni się stare porzekadło: „Miało być ładnie a … wyszło jak zawsze.” W tekście poniżej wskażemy jakie są najlepsze suknie ślubne dla puszystych.

Idealna suknia ślubna dla puszystej to taka, która składa się z obcisłego gorsetu (który optycznie wyszczupla sylwetkę) i szerokiej spódnicy (która nadaje naszej figurze zwiewności i delikatności). Gorset sukni ślubnej powinien być wykonany z prawdziwej fiszbiny, gdyż tylko ona zapewni wygodę ale również poradzi sobie bez trudu z obfitszymi kształtami zmieniając ich wygląd na bardziej atrakcyjny i przyjemny dla oka. Puszysta Panna Młoda może zdecydować się na:

  • gorset bez ramiączek – wtedy warto by zasłoniła odkryte plecy i ramiona szalem;
  • gorset z ramiączkami – ale koniecznie szerokimi, bo wąskie będą niewygodnie wpijały się w ciało uwydatniając jego nadmiar;
  • gorset o linii łódki.

Idealny fason spódnicy sukni ślubnej dla puszystej to kształt litery A, czyli węższej w okolicach talii i rozszerzanej ku dołowi. Najładniej będzie prezentowała się również spódnica gładka bez żadnych ozdób czy falban. Jeśli jednak puszysta Panna Młoda nie chce z nich zrezygnować, powinna dopilnować by były one ułożone pionowo. Warto podkreślić, że idealna suknia ślubna dla puszystej Panny Młodej powinna zostać uszyta z gładkiego materiału, co oznacza, że w odstawkę idą wszelkiego typu koronki czy gipiura (lub ewentualnie mogą wystąpić w postaci niewielkich zdobień).

Ważnym elementem każdej sukni ślubnej jest tren. W przypadku niskiej puszystej Panny Młodej dobrze widziany jest długi tren, gdyż optycznie wydłuży on sylwetkę kobiety. Wysoka puszysta Panna Młoda powinna z niego zupełnie zrezygnować.

Ważny dodatek sukni ślubnej, bez którego nie powinna obyć się żadna Panna Młoda, to welon. Najlepszy welon dla puszystej Panny Młodej powinien sięgać długością do połowy jej pleców. Najlepiej gdy będzie on upięty z tyłu głowy. Warto też podkreślić, że najlepszym rozwiązaniem będzie welon gładki.

Żadna suknia ślubna nie będzie wyglądała odpowiednio szykownie jeśli Panna Młoda nie dobierze do niej dodatków. Polecane dodatki do sukni ślubnej dla puszystej to:

  • delikatna i subtelna biżuteria;
  • subtelne ozdoby we włosach.

 Puszysta Panna Młoda powinna zdecydowanie zrezygnować ze ślubnych długich rękawiczek.

Dodaj komentarz

Gorące tematy