Kurtki wiosenne XXL

różowa-kurtka-wiosenna-xxlWiosna to dla wielu z nas bardzo długo wyczekiwana pora roku. Wreszcie na niebie zagości upragnione słońce, co wiąże się z większą dawką energii na co dzień. Poza tym grube swetry, puchowe kurtki czy płaszcze można będzie zamienić wreszcie na coś bardziej swobodnego. Styliści proponują nam jako wierzchnie okrycia wiosenne przede wszystkim płaszcze. Nie każda z nas lubi jednak tego typu stroje. Dlatego też zamiast nich możemy znaleźć na półkach sklepowych równie atrakcyjne kurtki wiosenne. Szczupłe panie nie mają zazwyczaj większych problemów z doborem odpowiedniego fasonu, kroju czy koloru tego typu odzieży. Puszyste kobiety powinny jednak wykazać się pod tym kątem pewną ostrożnością.

Wiosenne kurtki oferowane przez projektantów to szeroka gama zróżnicowanych fasonów, długości oraz kolorów. Nie wszystkie one pasują do puszystej sylwetki. Sprawdźmy, jakie modele tego typu kurtek są najlepsze dla pań o okrąglejszych kształtach.

Panie puszyste powinny przede wszystkim zwrócić uwagę na kurtki wiosenne o długości midi, z zaznaczoną talią. Jest to idealne rozwiązanie głównie dla pań o sylwetce typu klepsydra.

Kurtki o klasycznym prostym kroju to również dobra propozycja dla pań o bardziej obfitych kształtach. Sprawdzą się one u właścicielek figury typu jabłko.

Wydłużyć swoją sylwetkę za pomocą kurtki wiosennej możesz również wybierając taki jej model, który charakteryzuje się lekkim dopasowaniem w biuście.

Dobrym fasonem kurtki na wiosnę będzie również taka, która sięga za pupę, jest wąska, ale NIE OPINA SIĘ NA CIELE.

Jako puszysta zwróć też uwagę na kurtki w kształcie litery „A” lub „T”.

Ponieważ hitem obecnego sezonu są tak zwane ramoneski, powinnaś skupić się na tych fasonach, które charakteryzują się długością za linię bioder lub są utrzymane w bardziej klasycznym, prostym stylu.

Kupując kurtkę na wiosnę, jako właścicielka krągłości powinnaś pamiętać, by unikać takich zdobień jak poziome linie, paski czy wszelkiego rodzaju inne akcenty. Dlaczego? Ponieważ skracają one i pogrubiają sylwetkę. Dlatego też skup swoją uwagę na kurtkach o pionowym układzie wzorów. Warto też, aby Twoją uwagę zwróciły kurtki ozdobione niewielkimi wzrokami. Najlepszym rozwiązaniem są również kurtki jednokolorowe.

Kobiety puszyste często mają dość krótkie szyje. Powinny wówczas zrezygnować stanowczo z kurtek wyposażonych w stójkę. Lepiej będziecie się prezentowały w kurtkach z szerszym kołnierzem.

Idealna kurtka wiosenna dla puszystej to również taka, która wykonana jest z cieńszej skóry oraz wszelkich tkaniny syntetycznych.

(Artykuł przeczytało w sumie 625 osób, 1 osób dzisiaj)

Dodaj komentarz