Krótkie fryzury dla puszystych pań

modna-fryzura-dla-puszystejJak powszechnie wiadomo, odpowiednio dobrana i starannie wykonana fryzura, może podkreślić nasz wygląd. Poza tym nasz sposób uczesania potrafi też dodać lub odjąć nam lat. Istnieją też pewne kobiece fryzury dla puszystych, które pomagają nam skutecznie ukryć nadmiar kilogramów pod postacią zbyt okrągłej buzi.

Krótkie fryzury dla puszystej

Katalogi z damskimi fryzurami, aż roją się od pomysłów na to, jak możemy uczesać się na co dzień czy ‘od święta’. Styliści starają się o to, aby każda z nas – zarówno właścicielka długich, jak i krótkich włosów – mogła wybrać coś w sam raz dla siebie. Dbają również o to, abyśmy mogły przy pomocy konkretnych fasonów fryzur – także tych z krótkich włosów – wyszczuplić naszą buzię. Krótkie fryzury są, przez nas kobiety, bardzo lubiane. Dlaczego? Ponieważ cechuje je łatwość i szybkość ułożenia oraz swego rodzaju uniwersalizm. Krótkie fryzury są też o wiele bardziej praktyczne. Jeśli jesteś posiadaczką okrągłej buzi, decydując się na tego typu uczesanie, musisz zwrócić uwagę na krótkie fryzury, które nie będą eksponowały całej Twojej buzi. Dlatego też wybieraj głównie cięcia wysmuklające twarz czyli wszelkiego rodzaju asymetrie. Przy okrągłej twarzy, dobrym rozwiązaniem są także pazurki zachodzące na policzki. Okrągła buzia i krótka fryzura to również właściwie dopasowana grzywka. Najlepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie grzywka zaczesana wyraźnie na bok bądź też wyraźnie asymetryczna grzywka. Taki sposób uczesania dodatkowo odejmie Ci lat oraz podkreśli Twój kobiecy charakterek. Warto byś wybierała też fryzury o długości do policzków – krótsze uwydatnią Twoją dużą buzię. W przypadku gdy masz kwadratową twarz, dobrze będą do Ciebie pasowały wszelkiego rodzaju cieniowania. Mile widziane są też wszelkie przedziałki. Twoja trójkątna buzia lubi z kolei fryzury o większej objętości na wysokości brody. Czesząc się w ten sposób, równoważysz proporcje twarzy i ciała. Owalna buzia natomiast to wszelkie krótkie fryzury z prostą lub zaczesaną na bok grzywką.
Bez względu na to, jaki jest kształt Twojej buzi, w przypadku gdy chcesz zmienić coś w swoim uczesaniu, wybieraj kolory ciemniejsze lub jaśniejsze o ton lub dwa od Twojej naturalnej barwy.

Tym fryzurom powiedz NIE!

Jeśli jesteś zwolenniczką lub właścicielką krótkich włosów, a nie chcesz sobie wyrządzić krzywdy niewłaściwym uczesaniem, to unikaj zupełnie gładkich fryzur. Nie dla Ciebie są też włosy tapirowane oraz mocne loki.

(Artykuł przeczytało w sumie 1 565 osób, 3 osób dzisiaj)

Dodaj komentarz