postheadericon Kozaki na grubsze łydki

modne-kozaki-dla-puszystejPuszyste kobiety nie mają łatwego życia, jeśli chodzi o dobór odpowiednich strojów. Dotyczy to zarówno odzieży wierzchniej jak i spodniej – tak samo tej na co dzień jak i takiej, którą zakłada się na wyjątkowe okazje. Całe szczęście, coraz większa liczba producentów odzieży wychodzi także naprzeciw potrzebom pań puszystych. Jednakże problemem dla wielu z nich jest także znalezienie właściwego obuwia. Spójrzmy zatem, jakie jego fasony będą tu najodpowiedniejsze i czego powinny poszukiwać w sklepach obuwniczych tęższe kobiety.

Puszysta kobieta to taka, której rozmiary wykraczają poza S – M czy L. Jej główną trudnością, jeśli chodzi o stylizację, jest dobranie odpowiedniej długości czy szerokości odzieży, ale nie tylko. Jest to spowodowane głównie nietypową budową figury. Szersze biodra, duże piersi czy większa pupa wymagają odpowiedniej „oprawy”. Jednakże to nie jedyny problem puszystych pań. Otóż większość z nich posiada również grubsze kostki i łydki. Wtedy też pojawia się problem, jakim jest właściwie dobrane obuwie.

W przypadku butów na chłodniejsze pory roku proponuje się paniom puszystym (z szerszymi łydkami) modne i uniwersalne botki. Ważne jest przy tym, by były to botki sięgające za łydkę lub do samej łydki. Dzięki temu ładnie uda się ukryć masywność nogi. Właścicielki grubych łydek mogą również pokusić się z powodzeniem o wysokie wciągane i przylegające do kostki kozaczki. Dobrze, jeśli dodatkowo będą to buty na obcasie. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ tylko takie obuwie wydłuży i wyszczupli jednocześnie nogę. Panie, których problemem jest grubsza łydka, mogą również zdecydować się na długie kozaki na platformach. Dobrym rozwiązaniem będą także kozaki na obcasie stożkowym czyli lekko zwężanym ku dołowi. Efekt – taki sam jak w poprzednim rozwiązaniu. Panie z grubszą łydką powinny również poszukać takich kozaków, które posiadają gumkę na szczycie cholewek. Dzięki temu łatwiej będzie dopasować szerokość buta. Młodsze właścicielki grubszych łydek mogą również z powodzeniem nabyć bardzo modne kozaki ze ściągaczem.

Najlepszym materiałem, z jakiego powinny być wykonane kozaki na grubsze łydki to miękka skóra. Dobrym wyborem będą tu również kozaki z materiału.

Panie obfitsze, powinny zdecydowanie unikać kozaków krótkich lub na cienkiej szpilce. Ich wrogiem są również kozaczki sięgające połowy łydki. Właścicielki grubych łydek powinny też wystrzegać się tych kozaków, które zostały ozdobione paskami w okolicy samej łydki. To bardzo pogrubi nogę i nada jej mało estetycznego wyglądu.

Dodaj komentarz

Gorące tematy